Značka MARVO v Česku prozatím není tolik známá, jako na asijském trhu, kde působí od roku 2010. V celkově více než 40 zemích (Hong Kong, Argentina, Čína, Rusko, Brazílie, Malajsie, Thajsko a řada dakších) jí díky herním perifériím (klávesnice, sluchátka, myši, křesla a další) patří přední pozice na tamních trzích. MARVO slibuje profesionální přístup, kvalifikované pracovníky a hlavně prvotřídní produkty vhodné nejen pro hraní počítačových her, ale také pro práci.

Po uvedení značky i u nás, které proběhlo v letošním roce skrze českého distributora Marvo-Tech.cz, se značka MARVO angažovala i ve světě e-Sportu. Z této spolupráce vzešel tým Marvo eSports, který ač aktuálně disponuje pouze CS:GO sekcí, má velké plány a ambice do budoucna. Konkrétně by se měl tým v budoucnu rozrůst o Hearthstone a League of Legends sekce.

 Vyjádření majitele MARVO eSports, Stanislava "A3Star" Píska:

Jsem velice rád, že se mi konečně podařilo dotáhnout do konce to, co jsem začal budovat již v eStars. Nicméně nový impuls přišel po společném jednání se značkou MARVO a po delší době Vám mohu představit další éru dnes již bývalého týmu eStars. Společně budujeme novou organizaci, která tímto dnem nese název MARVO eSports. Chtěl bych společnosti MARVO-TECH.cz poděkovat za jejich podporu a možnost podpořit tímto krokem naši scénu, ale také naše nové hráče, kteří se budou snažit bojovat o nejvyšší příčky. Doufám, že podpoříte nový projekt a neodsoudíte naši snahu.

 

 Alex "wap0" Kľučka
 Marek "f1ndus" Kocúr
 Richard "abnorse" Blaško
 Filip "k1fida" Dvořák
 Maroš "Ducky" Režňák

Marvo eSports můžete sledovat buď na oficiálních stránkách nebo na Facebooku.