Marvo eSports nováčkem na české herní scéně

Značka MARVO v Česku prozatím není tolik známá, jako na asijském trhu, kde působí od roku 2010. V celkově více než 40 zemích (Hong Kong, Argentina, Čína, Rusko, Brazílie, Malajsie, Thajsko a řada dakších) jí díky herním perifériím (klávesnice, sluchátka, myši, křesla a další) patří přední pozice na tamních trzích. MARVO slibuje profesionální přístup, kvalifikované pracovníky a hlavně prvotřídní produkty vhodné nejen pro hraní počítačových her, ale také pro práci.

Po uvedení značky i u nás, které proběhlo v letošním roce skrze českého distributora Marvo-Tech.cz, se značka MARVO angažovala i ve světě e-Sportu. Z této spolupráce vzešel tým Marvo eSports, který ač aktuálně disponuje pouze CS:GO sekcí, má velké plány a ambice do budoucna. Konkrétně by se měl tým v budoucnu rozrůst o Hearthstone a League of Legends sekce.

 Vyjádření majitele MARVO eSports, Stanislava "A3Star" Píska:

Jsem velice rád, že se mi konečně podařilo dotáhnout do konce to, co jsem začal budovat již v eStars. Nicméně nový impuls přišel po společném jednání se značkou MARVO a po delší době Vám mohu představit další éru dnes již bývalého týmu eStars. Společně budujeme novou organizaci, která tímto dnem nese název MARVO eSports. Chtěl bych společnosti MARVO-TECH.cz poděkovat za jejich podporu a možnost podpořit tímto krokem naši scénu, ale také naše nové hráče, kteří se budou snažit bojovat o nejvyšší příčky. Doufám, že podpoříte nový projekt a neodsoudíte naši snahu.

 

 Alex "wap0" Kľučka
 Marek "f1ndus" Kocúr
 Richard "abnorse" Blaško
 Filip "k1fida" Dvořák
 Maroš "Ducky" Režňák

Marvo eSports můžete sledovat buď na oficiálních stránkách nebo na Facebooku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...
Reklama
Reklama
Reklama

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace