Multiplayer k Just Cause 3 vyjde na Steamu

Pokud Just Cause neznáte, z nadpisu článku si asi říkáte, co je to za nesmysl. Hned vám to vysvětlíme. Zmíněný multiplayer ke hře nepatří tak, jak jsme zvyklí u jiných her. Tento multiplayer nebyl vydán společně s hrou od vývojářů Avalanache, ale od úplně jiného tvůrce až nějakou dobu po vydání. Multiplayerový mód od nanos Framework, který tito autoři kdysi vydali snad jen pro vlastní potěšení a potřeby zahrát si s přáteli, se dočkal nečekaného úspěchu.

Doteď jste si ho mohli stáhnout jako mód, který byl navíc. Teď to sice bude stejně, ale dostane se mezi mnohem širší spektrum lidí, stejně jako kdysi v případě multiplayer Just Cause 2, který na Steamu můžete najít taktéž.

Co tento multiplayer nabízí si můžete přečíst v našem článku, který jsme publikovali krátce po vydání samostatného multiplayeru a nebo v samotném videu, které bylo v rámci tohoto posunu vydáno.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace