PUBG - Nvidia s exkluzivními záběry nové mapy a rozdáváním 5 000 kopií hry

PUBG

Těžko říct, zda vůbec existuje očekávaný update, který by byl pod podobným drobnohledem, jako je tomu v případě milníkové verze 1.0 hry Playerunknown's Battlegrounds.

Další snímky z pouště

Jedním ze stěžejních bodů updatu je totiž představení zcela nové herní mapy - tentokrát zasazené do nehostinného pouštního prostředí. Společnost Nvidia dnes zveřejnila pět exkluzivních screenshotů z této mapy a touhu hráčů po jejím vyzkoušení ještě více podpořila.

Na rozdíl od původního světa Erangel se podíváme převážně do zdevastovaného města s vícepatrovými budovami. Některé budou nedokončené, jiné naopak zchátralé. V okolí najdeme v nehostinné přírodě i menší vesničky a chybět nebudou ani ropné plošiny, kaňony, opuštěné jeřáby a další zajímavé stavby.

5 000 kopií PUBG pro uživatele GeForce Experience

Snímky samozřejmě najdete v galerii u tohoto článku, nicméně ještě někončíme! Kromě toho totiž Nvidia oznámila také giveaway 5 000 kopií hry Playerunknown's Battlegrounds. Účastnit se jí mohou registrovaní uživatelé aplikace GeForce Experience. Klíče budou rozeslány 21. listopadu přímo prostřednictvím GeForce Experience.

 

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace